WIN EURASIA, 14 – 17 Mart 2019 / TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
İmalat Sanayisinin Kazandıran Fuarları

Endüstri 4.0 Festival Alanı'nın Bir Parçası Olun

Katılımcı Olmak İçin Tıklayın

Endüstri 4.0 Festival Alanı: Dijital Dönüşümün En büyük Trendleri WIN Eurasia’da

Endüstri 4.0 Festival Alanı'nda, endüstri karar vericileri dijital süreçler için ihtiyaç duydukları yazılım ve BT çözümlerini bulabilirler. Bu özel alan tüm değer zincirini ve tedarik zincirini kucaklıyor - ve WIN Eurasia 2019 Endüstri 4.0 Festival Alanı, endüstriyel karar vericilere özel, akıllı üretim süreçleri dahil dört ana trend konuya odaklanacak. Endüstri 4.0 Festival Alanı, tüm değer zinciri ile dijital tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Digital Factory-IIoT: Yenilikleriniz, ürünleriniz ve çözümleriniz için kusursuz bir alan

Digital Factory-IIoT Özel Alanı, Endüstriyel IoT, Katmanlı Üretim, dijitalleşme, dijital ikiz, sanal gerçeklik ve Lojistik 4.0 gibi geniş bir tematik yelpazeyi kapsamaktadır; endüstriyel BT, yazılım ve donanım, üretim mühendisliği ve hizmetleri yer almaktadır.

Dijital Proses Otomasyonu Özel Alanı: Endüstri 4.0, Dijital Proses Otomasyonu ile iş dünyasında dijitalleşmeyi hızlandırmaya devam ediyor

Proses otomasyonunun Endüstriyel IoT ile bütünleşmesi, dijitalleşmeyi hızlandırmaya devam ediyor. WIN Eurasia 2019 Fuarı ile entegre Dijital Proses Otomasyonu Özel Alanında, dijital proses otomasyonu, veri analizi ve ölçümü, bulut tabanlı hizmetler, bina otomasyon sistemleri, tesis mühendisliği, entegre ürünler, sürüş teknolojileri ve yepyeni çözümler ve hizmetler sergilenecek.

Smart 4.0 Üretim Hattı: Yeni teknolojilerinizi ürüne dönüştürün

Entegre üretim (sensörler, robotlar ve otomasyon), geliştirme ortaklıkları, yeni hücre üretim konseptleri ve akıllı tedarik çözümleri daha verimli ürünler ve otomatik üretim hatları için anahtar değerinde. Akıllı üretim çözümlerinizin sektörü dönüştürmek için inanılmaz bir fırsata sahip.

WIN 4.0 Application Park: Bir sonraki sanayi devrimine hazırlanın

WIN 4.0 Application Park’ta, robot üreticileri, BT sistemleri entegratörleri, Lojistik 4.0 çözümleri ve endüstriyel görüntü işleme sistemlerini bir araya getiren WIN Eurasia 2019, ziyaretçiler için bir cazibe merkezidir. WIN 4.0 Application Park, akıllı kameralar, görüntü işleme ekipmanları ve diğer dijital yenilikçi çözümler için bir vitrindir. Bu, mobil robotlarınızın ve otonom sistemlerinizin potansiyelini gösterme şansınızdır.

Sahne sizin: Panellerde yerinizi alın

Endüstri 4.0 Festival Alanı konferans programları, Endüstri 4.0 alanındaki yenilikleri öne çıkartacak. Dünyaca tanınmış forumlar, uluslararası katılımcıların ilgisini çekecek. Üst düzey karar vericiler dijitalleşme, Endüstriyel IoT, katmanlı üretim, Lojistik 4.0 ve Rulman Semineri (simültane çeviriyle) ile ilgili önemli konuları tartışmak için etkinliği ziyaret edecek.


İletişim

Meriç Tahan
Proje Müdürü
Tel. +90 212 334 69 04
Fax +90 212 334 69 34
meric.tahan@hf-turkey.com

Murat Bayazıt
Proje Satış ve İş Geliştirme Direktörü
Tel. +90 212 334 69 76
Fax +90 212 334 69 34
murat.bayazit@hf-turkey.com

yukarı