İmalat Sanayisinin Kazandıran Fuarları

WIN EURASIA 2018
Ziyaretçi Çalışmalarına Son Hız Devam Ediyor

WIN EURASIA - Daha fazla bilgi

15 - 18 Mart 2018
Genel Bakış:
EMO 2017
Schweissen Schneiden 2017
Maktek İzmir 2017
Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi 2017
Aluexpo 2017
Diğer Etkinlikler
EMO - V. Elektrik Tesisat
    Ulusal Kongre ve Sergisi

Schweissen Schneiden 2017 25-29 Eylül
Düsseldorf-Almanya

WIN EURASIA, her 4 yılda bir gerçekleştirilen Almanya’nın en büyük Birleştirme, Kesme ve Yüzey İşleme Teknolojilerinin sergilendiği Schweisen Schneiden fuarına stantlı katılım gerçekleştirdi. 5 gün süren etkinlik boyunca WIN EURASIA standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.


EMO 2017, 18-23 Eylül
Hannover-Almanya

İmalat sanayisinin en önemli fuarları arasında yer alan ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin ağırlandığı EMO Hannover fuarı esnasında WIN EURASIA’ya yönelik Hannover Havalimanı’nda yapılan tanıtım çalışmaları ve fuar esnasında ziyaretçilere dağıtılan yerli yabancı sektörel dergilerde yer alan ilanlarla WIN EURASIA fuarının tanıtımı başarılı şekilde gerçekleştirildi.

Maktek İzmir 2017
4-7 Ekim, İzmir

WIN EURASIA fuarı tanıtım çalışmalarına Maktek İzmir fuarında da ayaklı pano ilan çalışmaları ile devam edildi.

Robot Yatırımları Zirvesi
4-6 Ekim, İstanbul

2017 Robot Yatırımları Zirve ve Sergisi’ne info stant ile katılım sağlayan WIN EURASIA, 3 gün boyunca standında otomotiv, ambalaj, beyaz eşya, makine, gıda, plastik ve kauçuk, lojistik, kimya, inşaat, savunma, elektrik elektronik mühendisliği, ilaç ve tıbbi ürünler sanayisinden birçok ziyaretçiyi ağırladı.

Aluexpo 2017
5-7 Ekim, İstanbul

5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı 5-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe gerçekleştirilen stantlı katılım ile 3 gün boyunca WIN EURASIA fuarının ziyaretçi tanıtımı, fuar alanının farklı noktalarına konuşlandırılan ayaklı panolar ile de desteklenerek başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

EMO - V. Elektrik Tesisat
Ulusal Kongre ve Sergisi
18-21 Ekim, İzmir

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen elektrik, elektronik, enerji, aydınlatma gibi elektrik mühendisliğinin önemli sektörlerinin yer aldığı Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi ve Sergisi’nde ETMD’nin standında WIN EURASIA roll-up ve tanıtım materyalleri ile yer aldık.

Diğer Etkinlikler

WIN EURASIA fuarı tanıtım çalışmaları CNR Ambalaj Fuarı, İstanbul Light Fuarı, Ankara Market-Ek Fuarı, Tahran Uluslararası Sanayi Fuarı-İran, Paintexpo Eurasia Fuarı esnasında da devam etti.

Hizmetler
yukarı